راهنمای استفاده از پایگاه های علمی پزشکی

معرفی F1000 - Faculty of 1000

 

دانلود مقالات علمی پزشکیدانلود مقالات علمی پزشکی

در دنیای کنونی اولین چیزی که در رویارویی با اطلاعات جلب توجه می کند، حجم بالا و انبوه اطلاعات است. این حجم گیج کننده را تنها زمانی می توان به شکل کار آمدی به کار گرفت که ابزاری برای سازمان دهی و ارزیابی آن در اختیار داشت.F1000 از جمله این ابزارهای قوی سازمان دهنده ی اطلاعات می باشد.

اطلاعات در F1000 به دو دسته پزشکی و بیولوژی تقسیم می شوند و عملکرد F1000، ارزیابی و شناسایی مهم ترین این مقالات است. F1000 یک سرویس آن لاین با توانایی طبقه بندی اطلاعات پزشکی و بیولوژیکی با قابلیت ارزش گذاری و یادداشت گذاری برروی آن ها است. هم چنین شما از طریق F1000 می توانید مروری بر مهم ترین گزارشات، مجلات و پوسترهای کنفرانس های پزشکی داشته باشید. در این مجموعه بیش از 100000 ارزیابی از مقاله های منتشر شده در زمینه پزشکی و بیولوژی توسط بهترین دانشمندان و اعضای F1000 موجود می باشد که توسط آن ها تحت بازبینی و ارزش گذاری قرارگرفته است. این امر علاوه بر مشخص کردن بهترین مقالات در هر زمینه، منجر به خوانده شدن مقالاتی که ممکن است دیده نشده و یا از قلم افتاده باشند نیز می شوند.

ژورنال های گزارشی F1000، شامل خلاصه ها و توضیحاتی دررابطه با موضوعات مربوط به پزشکی و بیولوژی است که توسط اعضای F1000 معرفی شده است. پوسترهای کنفرانس های پزشکی در F1000، یک مرجع ارزشمند برای دسترسی به آن هاست. مجله دانشمند F1000 مجله ای در زمینه علوم زیستی بوده و شامل اخبار روزانه در زمینه علوم زیستی، تحلیل های نوشته شده درمورد آخرین مطالب منتشر شده در زمینه بیولوژی و بلاگ های انتخاب شده در زمینه پزشکی و بیولوژی است.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس های زیر مراجعه بفرمایید:

www.f1000biology.com

www.f1000medicine.com

 

آشنایی با پایگاه اطلاعاتیThieme

دانلود مقالات علمی پزشکی

این پایگاه اطلاعاتی در حدود 130 عنوان مجله علمی و پزشکی را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار داده و خدمات بسیاری نظیر دسترسی مستقیم به مقالات جدید پیش از چاپ، RSS Feed و... را برای همه استفاده کنندگان فراهم می آورد.

و بیشتر...

آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Path Consult

دانلود مقالات علمی پزشکی

پایگاه Path Consult با دارا بودن هزاران تصویر با کیفیت بالا و نیز محتوایی از منابع معتبر Mosby و Saunders به پزشکان در تشخیص بیماری ها کمک می کند تا اطلاعاتی را که در زمینه تشخیص بیماری ها نیاز دارند بدست آورند و قابلیت خود را در این رابطه افزایش دهند.

و بیشتر...

آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Mosby's Nursing Skills

دانلود مقالات علمی پزشکی

 

یک سیستم مرجع آنلاین مشتمل بر مهارت ها و مراحل کاری پرستاران می باشد که توسط Elsevier تهیه شده و Mosby & Saunders که در سطح جهان در خصوص اطلاعات پرستاری پیشتاز است، آن را منتشر نموده است. این پایگاه به مدیران، پرستاران و آموزشگران کمک می کند تا با نیازهای آموزشی امروز موسسات درمانی آشنا شوند.

و بیشتر...

آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Mosby's Nursing Consult

دانلود مقالات علمی پزشکی

Nursing Consult پایگاه طبقه بندی شده تمامی مقالات مربوط به 2700 عنوان منبع بین المللی شامل مجلات بازبینی دقیق شدهPeer Reviewed و سایر انتشارات تجاری به صورت الکترونیکی می باشد. پوشش این پایگاه جامع بوده و اطلاعات Evidence-Based را نیز شامل می شود. این پایگاه قابل استفاده برای تمامی متخصصین پرستاری، مامایی، دست اندر کاران و مدیران مرتبط با توسعه و مدیریت پرستاری، اقتصاد بهداشت و ... می باشد. این پایگاه توسط Elsevier تهیه و تدوین شده است.

و بیشتر...

آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Mosby's Nursing Index

دانلود مقالات علمی پزشکی

Mosby Nursing Index یک پایگاه چکیده ها و شاخص گذاری در حیطه پرستاری است که قابلیت جستجوس قدرتمندی را فراهم می سازد. این محصول توسط گروه تخصصی تهیه منابع الکترونیک در Elsevier/ Mosby در Embase فراهم شده است.

و بیشتر...

آشنایی با پایگاه اطلاعاتی  Images.MD

دانلود مقالات علمی پزشکی

پایگاه Images MD بیش از 70 هزار تصویر در حوزه علوم پزشکی را با کیفیت مطلوب در اختیار محققان و استفاده کنندگان قرار می دهد. این تصاویر دارای توضیحات کافی و شامل اطلاعات منبع استخراجی است که توسط 2000 کارشناس متخصص از 100 مجموعه اطلاعاتی در حوزه پزشکی گردآوری شده است.

در این پایگاه امکاناتی مانند تشکیل آلبوم از تصاویر انتخابی، تهیه اسلاید های آموزشی از تصاویر موجود و سفارش یک لوح فشرده از اسلاید های تهیه شده وجود دارد که استفاده از امکانات فوق با ثبت نام در پایگاه اطلاعاتی امکان پذیر است.

و بیشتر...

راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتیBMJ onExamination

دانلود مقالات علمی پزشکی

BMJ on Examination یک منبع آنلاین با هدف بررسی میزان یادگیری برای دانشجویان رشته پزشکی است و دربرگیرنده سؤالات مهمی است که بر پایه محتوای نمونه سؤالات امتحانی طراحی شده است. این منبع به طور مستمر مرور و بررسی شده تا از صحت اش اطمینان حاصل شود.

و بیشتر...

راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتیBMJ Journals

دانلود مقالات علمی پزشکی

 

در این پایگاه امکان مطالعه مقالات قبل از انتشار آنها به صورت چاپی ، جستجو در آرشیو با استفاده از کلید واژه ها، استنادات یا نام نویسنده فراهم است. شما می توانید مقالات مرتبط با علایق خود را در این پایگاه یافته و آنها را برای دوستان خود ارسال کنید. این وب سایت توسط High Wire Press پشتیبانی می شود.

High Wire Press امکان دسترسی به نشریات بازنگری شده (با ضریب نفوذ و تأثیر بالا ) و دیگر متون تحقیقاتی ناشران را به شکل آنلاین برای استفاده کنندگان فراهم می کند.

و بیشتر...

راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتیBMJ Cilinical Evidence

دانلود مقالات علمی پزشکی

BMJ clinical evidence منبعی بین المللی برای تهیه بهترین شواهد در مراقبت های بهداشتی است که با فراهم کردن دسترسی به جدیدترین شواهد پزشکی و به روز کردن مداوم آنها، صدها هزار متخصص بالینی از سراسر جهان را در اتخاذ بهترین تصمیمات بالینی یاری می دهد. وظیفه نویسندگان کارشناس و متخصص BMJ بررسی و خلاصه کردن اطلاعات مرتبط و شواهد به صورتی است که سریع و با سهولت قابل دستیابی باشند.

و بیشتر...

پورتال سنجش تحصیلات تکمیلی


Site Map | Printable View | دانلود مقاله از پایگاه های علمی IEEE ScienceDirect Springer Wiley ASCE ACS ASME |© تهیه پسورد دانشگاه ها |

لینک دوستان