فروش ویژه اکانت پایگاه‌های علمی و دانشگاه‌های معتبر

فروش یوزر و پسورد سایتها و دیتابیس‌های علمی

آیا نیاز به یوزر و پسورد سایتهای علمی دارید؟ پسورد پایگاه های علمی IEEE ، پسورد ScienceDirect ، یوزر و پسورد Springer ، Wiley و هزاران پایگاه علمی دیگر؟

آیا می خواهید بدون محدودیت از پایگاه های علمی مختلف به دانلود مقاله بپردازید؟ می خواهید خودتان کل مقالات یک ژورنال را تهیه کنید؟

همیشه یکی از عوامل پیشرفت علمی دسترسی به منابع علمی معتبر است. اما معمولا دانشگاه های ایران به دلیل پر هزینه بودن دسترسی به این منابع، یا دسترسی ندارند و یا سطح دسترسی پایینی به مقالات دارند به گونه‌ای که بیشتر مقالات از طریق اکانت‌های دانشگاهی قابل دسترس نمی باشد برای حل این مشکل ما به فروش User/Password پایگاه‌های علمی مانند IEEE, ScienceDirect, JSTOR, Springerlink, ASCE , Oxford, Taylor & Francis, Knovel, American Institute of Physics (AIP), American Chemical Society (acs), American Chemical Society, ams  و صدها سایت علمی دیگر مبادرت ورزیده‌ایم. بدین ترتیب دانشجویان و اساتید گرامی بدون نیاز به ارسال مشخصات مقاله، خود به درون این پایگاه ها وارد می شوند و هر تعداد مقاله ای که نیاز دارند، دانلود می کنند.

 

انواع اکانت

نوع اکانت

قیمت

مدت گارانتی

اکانت چند روزه 15 هزار تومان 3 روز از زمان ارسال

دسترسی متوسط

35 هزار تومان

 1 ماه

دسترسی خوب

55 هزار تومان

1 ماه

اکانت تراز اول

وابسته به سطح دسترسی از 15 تا 35 هزارتومان

2  ماه

 کلیه اکانتها دارای دسترسی به مجموعه ای از پایگاه های علمی می باشد. مثلا با یک اکانت می توانید به IEEE, ScienceDirect, Springer, ACm دسترسی داشته باشید.

تفاوت انواع مختلف اکانتها در تعداد پایگاه های علمی قابل دسترس و همچنین سطح دسترسی به ژورنالهای مختلف یک پایگاه می باشد.

شماره حساب‌ها

برای اطلاعات از شماره حسابهای ما به اینجا رجوع کنید.

نحوه درخواست

1- مشخصات زیر را به ایمیل Password@DownloadPaper.ir و با عنوان "درخواست پسورد همراه با واریز وجه"، ارسال کنید.

نوع اکانت درخواستی، مبلغ واریزی، به کدام حساب پول را واریز کرده اید، شماره فیش واریزی

همچنین با توجه به نکات 2 و 3 ، نام رشته و مشخصات یک مقاله ]اختیاری[ را نیز می توانید ارسال کنید.

2- حداکثر 5 ساعت بعد نام کاربری و پسورد برای شما ارسال می گردد و از همان زمان اکانت فعال و قابل استفاده می باشد.

3- میزان دانلود از این اکانتها دارای محدودیت نیست.

4- برای دریافت لیستی از اکانتها به همراه  سطح دسترسی آن به پایگاه های علمی و هزینه هر اکانت می توانید ایمیلی با عنوان " ارسال لیست اکانتهای فعال" به Password@DownloadPaper.ir ارسال کنید.

 

دریافت اکانت چند روزه به صورت رایگان با لینک کردن سایت ما در سایت ویا وبلاگتان

نکات

1- در صورتی که در مدت زمان گارانتی، اکانت غیرفعال گردید، اکانت دیگری برای شما ارسال می گردد. البته این اکانت‌ها با گارانتی 1 ماه به فروش می رسد ولی در بسیاری از موارد تا چندین ماه فعال و معتبر می باشد.

2- با توجه به اینکه برخی از پایگاه های علمی مانند ScienceDirect و یا SpringerLink در محدوده وسیعی از رشته ها فعالیت می کنند و هر اکانت این سایتها اجازه دانلود مقاله به تعدادی از ژورنال ها می دهد، به همین خاطر برای اینکه ما مناسب ترین پسورد را برای رشته‌ی شما ارسال کنیم، نام رشته خود را در درخواست ذکر کنید.

3- با توجه به توضیحات مورد 2 و برای اطمینان بیشتر شما عزیزان، می توانید مشخصات یک مقاله (اعم از نام مقاله، نویسندگان و لینک دانلود مقاله) را در درخواست ارسالی ذکر کنید. ما حتما بررسی خواهیم کرد که این مقاله با استفاده از پسوردی که می خواهیم برای شما ارسال کنیم، قابل دسترس باشد.

4- جهت اطمینان بیشتر م توانید قبل از واریز هزینه لیست پایگاه های علمی مورد نیاز به همراه رشته و نام یک مقاله نمونه را برای ما ارسال کنید تا ما بهترین اکانت را به همراه سطح دسترسی آن و هزینه آن خدمتتان اعلام کنیم.

4- برای اطلاع از نحوه استفاده از  IP و Proxy   فایل‌های زیر را دانلود کنید(PDF).

تنظیمات برای مرورگر FireFox

تنظیمات برای مرورگر InternetExplorer

 

 غیر فعال شدن  اکانت در زمان گارانتی

در صورتی که اکانت در مدت گارانتی غیر فعال شد، کافیست ایمیل قبلی که ما در پاسخ به درخواست شما ارسال کرده بویم و در آن نام کاربری و پسورد ارسالی ما وجود دارد، به همان ایمیل Password@DownloadPaper.ir ، Forward کنید تا ما اکانت دیگری را برای شما ارسال کنیم.

اکانت ویژه

اکانت ویژه این ماه با دسترسی کامل به مقالات IEEE و دسترسی به ScienceDirect و Emerald و ACM Digital Library و EBSCOhost و ISI Web of Knowledge و Oxford و ProQuest و PubMed با ضمانت 1 ماهه- تنها 15 هزار تومان

مطالب مرتبط :

 نمونه‌ای از اکانت ها به همراه سطح دسترسی آن به پایگاه‌های علمی

 

 برچسب ها :

پسورد JStor،  يوزر و پسورد ACM  emerlad، ieeeexplore  proquest، يوزر و پسورد   ، يوزر و پسورد سايت هاي علمي ، پسورد دانشگاه ها ، پسورد پروکوئست - پسورد Proquest ، پسورد ساینس دایرکت - پسورد ScienceDircet ،پسورد IEEE - پسورد آی تریپل ای، پسورد  ،IEEEXplore پسورد اسپرینگر ( پسورد اشپرینگر ) - پسورد Springer ، پسورد Sage ، پسورد Willey InterScience - پسورد وایلی اینتر ساینس ،پسورد BlackWell - ( پسورد بلک ول ) ،پسورد EBSCOHost - ( پسورد ابسکو ) ، پسورد JStor ،پسورد NetLibrary ، پسوورد PubMed ، پسورد Ovid - ( پسورد OvidSP ) ،پسورد MedLine ،پسورد Gale ، پسورد Ebrary ، پسورد Ingenta ، پسورد ( ISI - ( ISI Web of Knowledge ، پسورد MathSci ، پسورد Ei village ، پسورد compendex ، پسورد IOP ، پسورد ACS ، پسورد AIP ، پسورد Informaworld ، پسورد Francis & Taylor ، پسورد Emerald ، پسورد ACM پسورد ASM ، پسورد BioMed ، پسورد CINAHL.


Site Map | Printable View | دانلود مقاله از پایگاه های علمی IEEE ScienceDirect Springer Wiley ASCE ACS ASME |© تهیه پسورد دانشگاه ها |

لینک دوستان